Your Cart

بافت مو

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره بافت مو

از لاین های جذاب این روزها، بافت مو هست. دخترهای جوان و نوجوان علاقه زیادی به بافت مو دارند. این لاین می تواند مکمل اکستنشن مو و شینیون هم باشد.
سبک های بسیاری برای بافت مو هست، فرانسوی، حصیری، آفریقایی و … که بسته به تمایل و سلیقه مشتری می توانید آن را کار کنید.

آموزش :


آموزش بافت مو در آکادمی زن ایرانی شامل موارد زیر است:
ـ آماده سازی مو برای شروع بافت
ـ بافت پایه
ـ بافت فانتزی
ـ بافت ترکیبی
ـ بافت با موی مصنوعی
ـ تزئینات مو

مدت دوره

طول مدت دوره آموزش بافت مو در آکادمی زن ایرانی دو جلسه سه ساعته است. در طول این جلسات که همراه با کار عملی است شما می توانید بافت مو را به صورت کامل یاد بگیرید.

ثبت نام

دوره های  بافت مو به صورت خصوصی انجام می گیرد.

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره بافت مو به صورت خصوصی برگزار می گردد.

تجهیزات مورد نیاز

برای بافت مو وسایل زیادی مورد نیاز نیست، مولاژ شینیون، فیکساتور معمولی و قوی، چسب مو، ژل، وکس، انواع سنجاق، کش قیطانی و رنگی، شانه، بیگودی و …. را لازم دارید.
اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.
اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

 

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان بافت مو ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی بافت مو را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.
این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.
به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.