Your Cart

تتوی بدن

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره تتوی بدن

تتوی بدن یکی از لاین های بسیار پرطرفدار آرایشی است. امروزه اکثر مردم به ایجاد طرح دلخواه خود بر روی بدن گرایش ویژه ای پیدا کرده اند. تتوی بدن هرچند سختی خاص خود را دارد، اما واقعیت این است که پرمشتری، و البته پردرآمد است.

دوره تتوی بدن در آکادمی زن ایرانی به صورت جامع برگزار می شود.

آموزش :

آموزش تتوی بدن در آکادمی زن ایرانی شامل موارد زیر است:

ـ رعایت بهداشت و ایمنی

ـ شناخت ابزار و دستگاهها

ـ آماده سازی

ـ کار با دستگاه

ـ شناخت و کاربرد سوزن های مختلف

ـ ترمیم تتومدت دوره

طول مدت دوره آموزش تتوی بدن در آکادمی زن ایرانی 18 ساعت در قالب سه جلسه، سه ساعته است. در طول این جلسات که همراه با کار عملی است شما می توانید به یک تتو آرتیست حرفه ای تبدیل شوید.

ثبت نام

دوره های تتو به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد.

و یک خبر ویژه اینکه با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر  شما می توانید شهریه دوره را در سه قسط پرداخت کنید.

تجهیزات مورد نیاز

دستگاه مخصوص تتو، انواع قلم، شابلون، پنبه و الکل، مواد ضدعفونی کننده، بی حسی، و … از جله وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای آغاز دوره آموزشی است.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان “میکروبلیدینگ” ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی یک مدل سایه را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.