Your Cart

مالک یک شرکت آرایشی ثروتمندترین زن دنیا

در حالی که اخیرا ایلان ماسک مجددا به صدر ثروتمندترین افراد جهان رسیده است، خبری از زنان در میان ۱۰ میلیاردر برتر دنیا دیده نمی‌شود. اما ثروتمندترین زنان جهان چه کسانی هستند؟

به گزارش آکادمی زن ایرانی به نقل از تجارت‌نیوز، نشریه اینترنتی فوربس یک پلتفرم آنلاین دارد که در لحظه ثروتمندترین افراد دنیا را نشان می‌دهد. در حالی که اخیرا ایلان ماسک مجددا به صدر ثروتمندترین افراد جهان رسیده است، خبری از زنان در میان ۱۰ میلیاردر برتر دنیا دیده نمی‌شود.

در حال حاضر ثروتمندترین زن دنیا، فرانسوا بتانکور می‌یر فرانسوی و مالک شرکت آرایشی بهداشتی اورئال است. ثروت این زن ۶۸ ساله تا ۱۰ آگوست ۲۰۲۱ معادل ۸۲ میلیارد دلار برآورد شده است. بتانکور می‌یر سیزدهمین فرد ثروتمند جهان به حساب می‌آید.

نفر بعدی این فهرست آلیس والتون، یکی از بنیانگذاران فروشگاه‌های زنجیره‌ای والمارت است. این زن ۷۲ ساله ثروتی معادل ۶۴٫۴ میلیارد دلار دارد و هفدهمین میلیاردر جهان است.

مک‌کنزی اسکات سومین زن ثروتمند دنیا و نفر ۲۲ فهرست ثروتمندان جهان است. اسکات ۵۱ ساله در آمازون فعالیت دارد و ثروت او ۵۵٫۳ میلیارد دلار برآورد شده است.

نکته جالب در میان ۱۰ زن ثروتمند دنیا حضور تنها یک زن آسیایی است. یانگ هویان ۴۰ ساله از چین، با ثروتی معادل ۲۷٫۷ میلیارد دلار، هشتمین زن ثروتمند دنیاست. هویان که در حوزه املاک فعالیت می‌کند ۶۱مین میلیارد دنیا هم به حساب می‌آید.

یک خبر خوب و امیدوارکننده اینکه با شرکت در دوره های آکادمی زن ایرانی شما می توانید کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید و جزو زنان موفق ایران زمین شوید. حتما می دانید که لاین های زیبایی یکی از پردرآمدترین شغل های دنیا و ایران است.

در این اینفوگرافیک با هفت زن ثروتمند دنیا بیشتر آشنا شوید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *