Your Cart

خودآرایی

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره خودآرایی

سرعت در زندگی شهری از اهمیت خاصی برخوردار شده است. اکنون بسیاری از خانم ها خصوصا شاغلین دوست دارند با چهره ای متعادل در اجتماع حاضر شوند. آنها هر روز نمی توانند در سالن های آرایشی باشند بنابراین لازم است که در منزل به حداقل آرایش خود برسند. ما در این دوره ها به شما آموزش می دهیم که چگونه خودتان را آرایش کنید و از همه مهمتر آن را آموزش بدهید. 

آموزش :

در دوره های خودآرایی آکادمی زن ایرانی این موارد آموزش داده می شود:

ـ  آشنایی با فرم صورت خود
ـ متعادل سازی اجزای مختلف صورت
ـ  آموزش طراحی ابرو متناسب با فرم چهره شما
ـ  آموزش کشیدن خط چشم متناسب با فرم چهره شما
ـ  آموزش نصب مژه مصنوعی یکسره
ـ  آموزش سایه چشم متناسب با فرم چشم شما
 

مدت دوره

طول مدت دوره آموزش صفر تا صد خودآرایی در آکادمی زن ایرانی دو جلسه سه ساعته است. تمام این جلسات همراه با کار عملی است و شما بعد از آمادگی روی مدل زنده (خودتان) کار خواهید کرد. کلاس به صورت هفتگی برگزار می شود و شما فرصت کافی برای تمرین و رفع اشکال خواهید داشت.

ثبت نام

دوره های خودآرایی در آکادمی زن ایرانی به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد

تجهیزات مورد نیاز

می دانید که برای تمام لاین های آرایشی تجهیزات مخصوص به خود آن لازم است. خط چشم مایع، جامد، فون متعادل سازی انواع چهره (چرب، خشک،رنيمه چرب)، مداد چشم، رژگونه پودری، رژلب پالتی، ماتيکی، مایع، برق لب کرم، مایع، انواع ریمل رنگی، شانه ای، کرم مرطوب کننده کرمی، پاک کننده پوست، شيرپاک کن، انواع لوسيون مایع، قلم خط چشم مویی صفر و یک، قلم خط لب و رژلب موییو … از جمله ابزار و وسایل مورد نیاز می باشد. تمام این موارد در جلسه اول به شما آموزش داده می شود.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان میکاپ ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.