Your Cart

شینیون

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره شینیون

به زبان ساده حالت دادن مو و بستن موها را شینیون می گویند. اما واقعیت این است که شینیون یک هنر است. شما یک طراحی روی مو انجام می دهید. شینیون به خصوص در عروس به همراه یک میکاپ زیبا از عروس یک ملکه می سازد. بنابراین یک شینیون کار یک هنرمند به تمام معناست. در آکادمی زن ایرانی ما از شما یک هنرمند می سازیم.

آموزش :

در دوره های شینیون آکادمی زن ایرانی این موارد آموزش داده می شود:

ـ  آشنایی با انواع ابزار شینیون مو
ـ  آموزش براشینگ مو و ویو کردن مو
ـ  آموزش انواع شینیون بدون ابزار
ـ  آموزش انواع شینیون با ابزار
 ـ آموزش شینیون با اکستنشن مو
ـ  آموزش شینیون مو با تاج و تور
ـ  آموزش شینیون بافت مو
 

 

مدت دوره

طول مدت دوره آموزش صفر تا صد شینیون در آکادمی زن ایرانی 18 ساعت در قالب شش جلسه سه ساعته است. تمام این جلسات همراه با کار عملی است و شما ابتدا روی کله مانکن کار می کنید و سپس بعد از آمادگی روی مدل زنده کار خواهید کرد. کلاس به صورت هفتگی برگزار می شود و شما فرصت کافی برای تمرین و رفع اشکال خواهید داشت.

ثبت نام

دوره های شینیون در آکادمی زن ایرانی به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد.

تجهیزات مورد نیاز

می دانید که برای تمام لاین های آرایشی تجهیزات مخصوص به خود آن لازم است. ابزار و وسایل دوره آموزش شینیون شامل:  کش مو، گیره مو، توری، بیگودی، ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوی، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئی ريز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی چسبی، سشوار و … می باشد. تمام این موارد در جلسه اول به شما آموزش داده می شود.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

 

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان شینیون ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی شینیون خطی را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.