Your Cart

طراحی ناخن

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره طراحی ناخن

شاید شما هم شنیده اید که تعداد ناخن کارها در لاین آرایشی زیاد است، بله درست شنیده اید ولی این شغل به قدری جذاب و پرکار است که حالا حالاها، جا برای ورود بسیاری از ناخنکارها هست. البته فراموش نکنید که حرفه ای ها جای ویژه ای دارند پس اگر تصمیم به ورد به لاین ناخن را دارید، حرفه ای به آن فکر کنید. طراحی ناخن از جمله لاین های حرفه ای ناخن است. شما با شناخت ابزار، همخوانی رنگ ها، ست کردن آنها، با روش های مختلف طراحی ناخن، اصول صحیح لک زدن و طراحی با قلم مو آشنا می شوید. طراحیناخن یک ظرافت و نقاشی هنرمندنه به تمام معنا هست. با توجه به علاقه خانم ها و مناسبت های مختلف و طرح های به روز و جدید یک طراح ناخن بازار خوبی برای خود می تواند ایجاد کند.
ما شما را به یک شغل بسیار جذاب و پردرآمد می کنیم. دوره های میکروبلیدینگ در آکادمی زن ایرانی به صورت جامع برگزار می شود.

آموزش :

آموزش طراحی ناخن شامل موارد زیر است:
ـ آموزش انواع مانیکور، پدیکور
ـ طریقه سوهان کشی صحیح
ـ طریقه صحیح چسباندن ناخن مصنوعی
ـ طراحی مبتدی با لاک و فرنچ
ـ طراحی پایه و تخصصی داتینگ خطی
ـ لنز ناخن، شابلون، نگین، آویز
ـ طراحی با فویل ناخن و طراحی کروم
ـ آموزش ریموو کردن رنگ مو
ـ طریقه کار با ژل، تاپ ژل، لاک ژل
ـ دیزاین شاتر کروم و شوگر افکت
ـ لمینت ناخن و کاشت با ژل

 

مدت دوره

طول مدت دوره آموزش طراحی ناخن در آکادمی زن ایرانی سه جلسه سه ساعته است. در طول این جلسات که همراه با کار عملی است شما می توانید به یک طراح ناخن تبدیل شوید.

ثبت نام

دوره های ناخن به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد.

و یک خبر ویژه اینکه با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر  شما می توانید شهریه دوره را در سه قسط پرداخت کنید.

 

تجهیزات مورد نیاز

تجهیزات مورد نیاز برای طراحی ناخن قدری با کاشت ناخن متفاوت است. قلم های طراحی، چسب های نواری، اکلیل ، لاک، تاپ کات و بیس کات، پنبه های آرایشی، لاک پاک کن، مهر ناخن، پرایمر، نگین، قلم های نقطه گذاری، استیکر ناخن، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر، نیپر و … از جمله ابزاری هست که شما به آن نیاز دارید. تمام این موارد توسط استاد ریز به ریز به شما آموزش داده می شود.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان “ناخن” ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی طراحی یک مدل کاشت ناخن را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.
به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.