Your Cart

مژه

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره مژه

یکی از لاین های بسیار پرطرفدار و البته پردرآمد در رشته آرایشگری مژه است. شما با یادگیری کاشت مژه (اکستنشن) و لیفت و لمینت ابرو و مژه می توانید وارد بازار کار شوید. نکته مهم تر و ویژگی دیگر این لاین، برگزاری دوره های فشرده و ورکشاپ دو روزه است. یعنی با آموزش دو روزه صفر تا صد این دوره در آکادمی زن ایرانی شما یک مژه کار حرفه ای خواهید شد.

آموزش :

ما در ورکشاپ مژه تمام آنچه را که در مورد مژه باید بدانید را آموزش خواهیم داد.تقسیم بندی مصنوعی و تفکیک اکستنشن و لیفت و لمینت به بهانه افزایش شهریه صورت نمی گیرد، اما چنانچه شما تمایل به یادگیری هر کدام از موارد گفته شده را به تنهایی نیز داشته باشید، امکان آن را برای شما فراهم کرده ایم. یعنی شما می توانید به انتخاب خود اکستنشن یا لیفت و لمینت را به صورت جداگانه یاد بگیرید. این دوره ها همراه با کار عملی است و شما تمام موارد آموزش داده شده را روی مدل زنده انجام می دهید.

مدت دوره

دوره صفر تا صد ورکشاپ مژه دو روز است. زیباجویان در مدت دو روز از ساعت 10 صبح تا 17 در آکادمی زن ایرانی تمام موارد مربوط به مژه را در یک دوره فشرده همراه با کار عملی آموزش می بینند.

ثبت نام

دوره های ورکشاپ مژه به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد.

 

تجهیزات مورد نیاز

می دانید که برای تمام لاین های آرایشی تجهیزات مخصوص به خود آن لازم است. برای اکستنشن چسب، پنس، مواد استریل و انواع مژه … و برای لیفت و لمینت هم انواع پنس، براش، پد سلیکونی، ریموور، و … لازم است.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

 

الف: اکستنشن مژه

ـ آشنایی با مواد و ابزار اکستنشن مژه
ـ  آموزش اکستنشن مژه تار به تار و کلاسیک
ـ  آموزش اکستنشن مژه سه بعدی
ـ  آموزش اکستنشن مژه والیوم
ـ  آموزش اکستنشن مژه مخملی و عروسکی
ـ  آموزش اکستنشن مژه فانتزی و رنگی
ـ  آموزش اکستنشن مژه بالیاژ و آمبره
ـ  آموزش ترمیم اکستنشن مژه

 

ب : لیفت و لمینت (مژه و ابرو)

ـ  شناخت مواد و کاربردها
ـ  شناخت ابزار و وسایل
ـ  شناخت نکات ایمنی و بهداشتی
ـ  آموزش لیفت مژه و ابرو
ـ  آموزش لیفت مژه و ابرو
ـ  آموزش بوتاکس مژه و ابرو

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان مژه ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی لیفت ابرو را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بئانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.