Your Cart

میکاپ عروس

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره میکاپ عروس

آرایش عروس یکی از میکاپ های خاص است. چند ویژگی مهم برای آرایش عروس وجود دارد، روز خاص هر شخصی در زندگی مراسم عروسی است، بنابراین یک میکاپ آرتیست باید بتواند مطابق میل و سلیقه عروس او را آرایش کند، مشاوره خوب بدهد و در کنار عروس باشد، همچنین به دلیل ولانی بودن مراسم عروسی باید میکاپ آرتیست بتواند آرایشی ماندگار را انجام دهد، هنر میکاپ آرتیست در عروسی مشخص می شود. این روز خاص برای عروس قطعا برای شما یک درآمد عالی و یک بازار کار ماندگار ایحاد می کند.

ما شما را به یک شغل بسیار جذاب و پردرآمد می کنیم. دوره های میکاپ در آکادمی زن ایرانی به صورت جامع برگزار می شود.

 

آموزش :

آموزش میکاپ عروس در آکادمی زن ایرانی شامل موارد زیر است:

ـ  مشاوره و پذیرش عروس
ـ  آشنایی با انواع فرم صورت و انتخاب گریم متناسب با آن
ـ  رنگ شناسی کاربردی
ـ  به کارگیری ابزار و مواد حرفه ای متناسب با گریم عروس
ـ  آماده سازی مو و پوست عروس
ـ  آموزش زیرسازی و کانتورینگ
ـ  آموزش متقارن سازی صورت
ـ  آموزش انواع آرایش چشم و سایه چشم عروس
ـ  آموزش انواع خط چشم و مژه موقت
ـ  آموزش گریم چشم وابرو ، لب
ـ  آموزش فیکس آرایش و گریم 24 ساعته

مدت دوره

آموزش میکاپ عروس همراه با آلبوم عروس است و شما بعد از پایان دوره یک آلبوم اختصاصی عروس خواهید داشت. این دوره شامل سه روز آموزش همراه با مدل ویژه عروس و عکاسی است. در پایان دوره هم یک آلبوم بیست صفحه ای از شش مدل میکاپ روز عروس در اختیار شما قرار داده می شود.

ثبت نام

دوره های میکاپ عروس به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد.

و یک خبر ویژه اینکه با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر  شما می توانید شهریه دوره را در سه قسط پرداخت کنید.

 

تجهیزات مورد نیاز

رژ لب، خط چشم، ریمل، سایه، مداد ابرو، پرایمر، براش، پالت کرم پودر، پالت کانتور، سایه، قلم مو و …. لوازمی هست که شما در میکاپ به آن نیاز دارید. در جلسه اول و مقدماتی تمامی این ابزار به شما آموزش داده می شود. و شما می توانید بسته به نیاز خود و دوره ای که می خواهید آموزش ببینید آنها را تهیه کنید.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان “میکاپ” ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی یک مدل سایه را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.