Your Cart

میکاپ

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره میکاپ

یکی از لاین های بسیار جذاب و پردرآمد در سالن های آرایشی میکاپ است. میکاپ هنر استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی پوستی، مراقبت از پوست به همراه زیبا سازی است. شما باید علاوه بر زیباسازی پوست، نحوه مراقبت از پوست را نیز بلد باشید. ما در دوره های تخصصی میکاپ به شما آموزش می دهیم که چگونه یک میکاپ کار حرفه ای شوید.

ما شما را به یک شغل بسیار جذاب و پردرآمد می کنیم. دوره های میکاپ در آکادمی زن ایرانی به صورت جامع برگزار می شود.

 

 

آموزش :

آموزش میکاپ (گریم و آرایش صورت) در آکادمی زن ایرانی شامل موارد زیر است:

ـ آموزش پاکسازی پوست جهت متعادل سازی
ـ  آشنایی با انواع فرم صورت و گریم متناسب با آن
ـ  آموزش زیرسازی و کاتورینگ و انواع فون
ـ  آموزش انواع سایه چشم متناسب با فرم صورت
ـ  آموزش گریم بینی و چانه متناسب با نوع چهره
ـ  آموزش گریم ابرو متناسب با فرم صورت
ـ  آموزش انواع خط چشم و مژه موقت
ـ  آموزش گریم لب متناسب با نوع چهره
ـ  آموزش فیکس آرایش

مدت دوره

طول مدت دوره آموزش طراحی ناخن در آکادمی زن ایرانی 18 ساعت در قالب سه جلسه، سه ساعته است. در طول این جلسات که همراه با کار عملی است شما می توانید به یک میکاپ آرتیست حرفه ای تبدیل شوید.

ثبت نام

دوره های میکاپ به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد.

و یک خبر ویژه اینکه با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر  شما می توانید شهریه دوره را در سه قسط پرداخت کنید.

 

تجهیزات مورد نیاز

رژ لب، خط چشم، ریمل، سایه، مداد ابرو، پرایمر، براش، پالت کرم پودر، پالت کانتور، سایه، قلم مو و …. لوازمی هست که شما در میکاپ به آن نیاز دارید. در جلسه اول و مقدماتی تمامی این ابزار به شما آموزش داده می شود. و شما می توانید بسته به نیاز خود و دوره ای که می خواهید آموزش ببینید، آنها را تهیه کنید.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

 

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان “میکاپ” ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی یک مدل سایه را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.