Your Cart

میکروبلیدینگ

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن، فیبروز، تتو، هاشور ابرو یا هر آنچه که تا بحال در این لاین را شنیده اید، یکجا برای شما آموزش می دهیم. کار روی ابرو و لب یک تخصص ویژه و البته بسیار پردرآمد است که شما باید بتوانید به درخواست مشتری خود پاسخگو باشید. بنابراین نمی توانید یک بار فیبروز یاد بگیرید و یک بار میکروپیگمنتیشن و یک بار دیگر بن مژه و ….

ما شما را به یک شغل بسیار جذاب و پردرآمد می کنیم. دوره های میکروبلیدینگ در آکادمی زن ایرانی به صورت جامع برگزار می شود.

 

آموزش :

معرفی مواد و ابزار
 قرینه سازی و طراحی ابرو

شناخت رنگ ها و تاثیرات آن بر روی پوست

شناخت دستگاه ها و آموزش کار با دستگاه
 آموزش میکروبلیدینگ
 آموزش تکنیک لیفت
 آموزش تکنیک نچرال
 میکروشیدینگ دستی ابرو
مراقبت های بعد از فیبروز

طراحی با میکروبلیدینگ
 میکروبلیدینگ بدون خونریزی
 آموزش ترمیم

طراحی ابرو، خط چشم، بن مژه ، خط لب
 متقارن سازی ابرو و خط چشم
 مراحل آماده سازی قبل میکروپیگمنتیشن
 

مدت دوره

طول مدت دوره آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ در آکادمی زن ایرانی 18 ساعت در قالب شش جلسه سه ساعته است. تمام این جلسات همراه با کار عملی است و شما ابتدا روی پوست مصنوعی کار می کنید و سپس بعد از آمادگی روی مدل زنده کار خواهید کرد. کلاس به صورت هفتگی برگزار می شود و شما فرصت کافی برای تمرین و رفع اشکال خواهید داشت.

ثبت نام

دوره های ورکشاپ میکروبلیدینگ به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد.

و یک خبر ویژه اینکه با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر  شما می توانید شهریه دوره را در سه قسط پرداخت کنید.

تجهیزات مورد نیاز

شما برای ورود به این لاین نیازمند تهیه یک سری وسایل مثل پوست مصنوعی، قلم بلید، انواع سوززن ها، خط کش قرینه سازی، دستگاه میکرو، زنگ های مخصوص، پماد بی حسی، فوم و … هستید.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

 

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان “میکروبلیدینگ” ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی طراحی یک مدل میکروبلید را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید. برای ارتباط با ما اینجا را کلیک کنید.

به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.