Your Cart

ناخن

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره ناخن (پودر و ژل)

شاید شما هم شنیده اید که تعداد ناخن کارها در لاین آرایشی زیاد است، بله درست شنیده اید ولی این شغل به قدری جذاب و پرکار است که حالا حالاها، جا برای ورود بسیاری از ناخنکارها هست. البته فراموش نکنید که حرفه ای ها جای ویژه ای دارند پس اگر تصمیم به ورد به لاین ناخن را دارید،

حرفه ای به آن فکر کنید. طراحی ناخن، کاشت ناخن (پودر و ژله)، پدیکور و مانیکور، رشته های تخصصی ناخن هستند. در آکادمی زن ایرنی تمامی این دوره ها آموزش داده می شود.

ما شما را به یک شغل بسیار جذاب و پردرآمد می کنیم. دوره های ناخن (پودر و ژل) و طراحی ناخن در آکادمی زن ایرانی به صورت جامع برگزار می شود.

 

آموزش :

ـ شناخت ناخن

ـ شناخت ابزار

ـ کاشت بدون آلرژی

ـ  مانیکور – آپارات
 ـ لمینت + ژلیش
ـ  بیلدر ژل
ـ  هاردژل ها
ـ  پلی ژل ها
 ـ حجم ژل ها
ـ  کاشت مربع آرگ
ـ  کاشت میندال کوتیگ
ـ  کاشت میندال لاگوست
ـ  کاشت استیلت
ـ  کاشت اج
ـ  ترمیم+ریمو

ـ  مانیکور-پدیکور
ـ  مواد گذاری اصولی
 ـ کاشت کاور
ـ  کاشت فرمر
 ـ کاشت فرنچ پین کاتر-فرمر
 ـ کاشت استند گلس-فول گلس
 ـ کاشت گلاشیر-کاشت برش دار
ـ  ترمیم-ریمو
 ـ لمینت-لاک ژل
 ـ طراحی ناخن

ـ مرطوب : 

معرفی مواد و وسایل و دور گیری بین سازی صحیح ناخن
 مانیکور مرطوب کامل

 ماساژ دست

طریقه زدن لاک ژل و تاپ کات و ماندگاری بالا
ـ پدیکور :
 معرفی وسایل و مواد
 پدیکور مرطوب
 کار با اسکراب پا
 ماساژ پا
 طریقه صحیح زدن سوهان کف پا
 کار با اسکراب پا

 

مدت دوره

طول مدت دوره آموزش ناخن در آکادمی زن ایرانی بسته به انتخاب دوره شما خواهد داشت. شما می توانید بسته به علاقه خود و بعد از انجام مشاوره یکی از لاین های کاشت پودر، کاشت ژله یا طراحی ناخن را انتخاب کنید. البته شرایط برای انتخاب تمام لاین ها با تخفیف ویژه هم برای زیباجویان فراهم شده است.

ثبت نام

دوره های ناخن به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد.

و یک خبر ویژه اینکه با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر  شما می توانید شهریه دوره را در سه قسط پرداخت کنید

تجهیزات مورد نیاز

بسته به لاین تخصصی که انتخاب خواهید کرد تجهیزات مورد نیاز شما تفاوت خواهد کرد، سوهان برقی،سوهان دستی، پرایمر، ضد قارچ، پودر کاشت، لیکوئید، پلیش بافر، کاتر، نیپر، گوشت گیر، زل های مخصوص، کرم مخصوص مانیکور، چسب، لنز ناخن، لاک فرنچ، انواع لاک، شابلون، و … تعدادی از لوازمی هست که شما به آن نیاز دارید. اما نگران نباشید، اساتید ما به تفکیک و کامل آنها را در دوره های تخصصی به شما معرفی خواهند کرد.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان “ناخن” ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی طراحی یک مدل کاشت ناخن را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.