Your Cart

پاکسازی پوست

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره پاکسازی پوست

امروزه زندگی شهری، آلودگی های ناشی از آن و … باعث شده تا سالن ها و مرکز اسپا و ماساژ به سمت پاکسازی و جوانسازی پوست روی بیاورند. متاسفانه عده ای هم با تجویز و ورود به کارهای پزشکی کار را برای خود، مردم و دیگر همکاران سخت کرده اند. دقت شما را به این موضوع جلب می کنیم که هرگز وارد مسایل پزشکی پوست نشوید و در همان حد پاکسازی کار کنید. بنابراین توصیه ما رعایت حریم کاری در زمینه پوست است.

آموزش :

در دوره های پاکسازی پوست (فیشیال) آکادمی زن ایرانی این موارد آموزش داده می شود:

ـ  شناخت ساختمان و لایه های پوست
 ـ شناخت انواع پوست و مراقبت های متناسب با هر پوست
ـ  آموزش پاکسازی سطحی با انواع مواد شوینده
ـ  آموزش پاکسازی عمقی و لایه برداری با انواع اسکراب
ـ  آموزش پاکسازی لایه برداری با دستگاه میکرودرم
ـ  آموزش آبرسانی و کلاژن سازی با انواع بخور سرد و گرم
ـ  آموزش ماساژ صورت جهت افزایش جریان خون
ـ  آموزش کلاژن سازی و جوانسازی با انواع ماسک های صورت
ـ  آموزش ساخت انواع ماسک های گیاهی و اروگانیک
 

مدت دوره

طول مدت دوره آموزش صفر تا صد پاکسازی پوست (فیشیال) در آکادمی زن ایرانی سه جلسه سه ساعته است. تمام این جلسات همراه با کار عملی است و شما بعد از آمادگی روی مدل زنده کار خواهید کرد. کلاس به صورت هفتگی برگزار می شود و شما فرصت کافی برای تمرین و رفع اشکال خواهید داشت.

ثبت نام

دوره های پاسکازی پوست (فیشیال) در آکادمی زن ایرانی به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد.

 

تجهیزات مورد نیاز

می دانید که برای تمام لاین های آرایشی تجهیزات مخصوص به خود آن لازم است. دستگاه میکرودرم، انواع ماسک و اسکراب، پد پاک کننده، پیش بند، حوله، انواع لوسیون و آبرسان، شیر پاک کن، تونر و … از جمله ابزار و وسایل مورد نیاز می باشد. تمام این موارد در جلسه اول به شما آموزش داده می شود.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان پاکسازی پوست (فیشیال) ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.