Your Cart

کوتاهی مو

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره کوتاهی مو

کوتاهی مو یا هیرکات یک کار هنرمندانه است. شما در این لاین فقط یک کوتاه کننده مو نیستید بلکه در کاربا مو به آن حالت می دهید و بنابه خواست مشتری آن را زیبا می کنید. در آکادمی زن ایرانی کوتاهی مو با متد آکادمی تونی اند گای لندن آموزش داده می شود. در پایان دوره شما می توانید به هر درخواست مشتری پاسخ مثبت بدهید، و قادر خواهید بود با دیدن عکس و تصویر مدل درخواستی مشتری آن را اجرا کنید.

آموزش :

ـ آموزش رفتار با مشتری

ـ  معرفی ابزار
ـ  معرفی انواع مدل های کوتاهی
ـ شناخت زوایای مختلف در تمامی نقاط سر
ـ  آموزش تکنیک کوتاهی های خطی(مصری،باب)
 ـآموزش تکنیک لیر
 ـ آموزش تکنیک شانه قیچی
ـ  آموزش کوتاهی های بلند(فارا، فکس، ننا،و یولت)
ـ  آموزش کوپ های کوتاه (کرنلی،قارچی،آلمانی،تخم مرغی)
ـ  آموزش کوتاهی های ترکیبی(سیبل)
ـ  آموزش براشینگ مو
ـ  تکنیک پیتاژ اولیه

ـ کار با موزر

 

مدت دوره

طول مدت دوره آموزش صفر تا صد کوتاهی مو (هیرکات) در آکادمی زن ایرانی 18 ساعت در قالب شش جلسه سه ساعته است. تمام این جلسات همراه با کار عملی است و شما ابتدا روی کله مانکن کار می کنید و سپس بعد از آمادگی روی مدل زنده کار خواهید کرد. کلاس به صورت هفتگی برگزار می شود و شما فرصت کافی برای تمرین و رفع اشکال خواهید داشت.

دوره شامل مقدماتی و پیشرفته است

ثبت نام

دوره های کوتاهی مو در آکادمی زن ایرانی به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد.

تجهیزات مورد نیاز

می دانید که برای تمام لاین های آرایشی تجهیزات مخصوص به خود آن لازم است. ابزار و وسایل دوره آموزش کوتاهی مو شامل مواد فرم دهنده مو، فیکساتور، اسپری دو فاز، پيش بند يكبار مصرف، شامپو، نرم كننده مو، حوله يكبار مصرف، پیش بند ضد آب، تيغ ، قيچی معمولی، قيچی پیتاژ، برس گرد، كليپس، شانه، آبپاش، موپران، سشوار دستی و غیره می باشد.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان هیرکات (کوتاهی مو) ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی مصری فانتزی را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.