Your Cart

گریم کودک

آکادمی زن ایرانی مجری برترین دوره های زیبایی در ایران

دوره گریم کودک

کودکان امیدهای زنذگی هستند. آنها در مراسم های خاص خودشان دوست دارند شبیه شخصیت های کارتونی محبوب خودشان بشوند. در مهد کودک ها، دبستان ها، جشن های تولد، مراکز عمومی از جمله پارک ها، سینماها، تئاترها، مراکز تجاری کودکانی را می بینید که با چهره ای آرایش شده بازی می کنند. اما نکته مهم این موضوع شناخت از صورت کودکان و تعادل سازی و استفاده از وسایل بهداشتی است که به پوست کودکان آسیب نزند.

 

آموزش :

در دوره های گریم کودک آکادمی زن ایرانی این موارد آموزش داده می شود:

ـ  آماده سازی و بهداشت پوست
 ـ زيرسازی پوست كودك
ـ طراحی بر روی صورت
 ـ شخصيت سازی كارتونی كودك
ـ كار با رنگ و اكليل روی صورت كودك
ـ استفاده از نگین و سنگ برای گریم
 ـ فیکس گریم و ماندگاری


مدت دوره

طول مدت دوره آموزش صفر تا صد گریم کودک در آکادمی زن ایرانی دو جلسه سه ساعته است. تمام این جلسات همراه با کار عملی است و شما بعد از آمادگی روی مدل زنده کار خواهید کرد. کلاس به صورت هفتگی برگزار می شود و شما فرصت کافی برای تمرین و رفع اشکال خواهید داشت.

ثبت نام

دوره های گریم کودک در آکادمی زن ایرانی به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می گیرد.

ـ ورکشاپ گروهی:

با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و یادگیری حداکثری زیباجویان، دوره گروهی آکادمی زن ایرانی حداکثر با 6 نفر برگزار می شود.

ـ آموزش خصوصی:

دوره های آموزش خصوصی در آکادمی زن ایرانی نیز به صورت اختصاصی و به صورت تک نفره برگزار می گردد.

 

تجهیزات مورد نیاز

می دانید که برای تمام لاین های آرایشی تجهیزات مخصوص به خود آن لازم است. الت هفت رنگ اصلی، پالت دوازده رنگ به رنگ روشن تا تيره، پالت اكليل در رنگ های مختلف شاد و فانتزی، پد رنگ آميزی، كرم مرطوب كننده مخصوص پوست كودك، شيرپاك كن آرايشی، دستمال مرطوب كننده بهداشتی كودك، پنبه بهداشتی و … از جمله ابزار و وسایل مورد نیاز می باشد. تمام این موارد در جلسه اول به شما آموزش داده می شود.

اما می خواهیم یک واقعیت را به شما بگوییم. آکادمی زن ایرانی یک فروشگاه لوازم و تجهیزات آرایشی نیست. هرچند ما تمام آنچه را که شما نیاز دارید تهیه کرده ایم و شما می توانید از واحد فروش آنها را بخرید. اما اجباری برای این کار نیست. شما می توانید بسته به بودجه، علاقه و … لوازم و تجهیزات را از هر جایی که تمایل دارید تهیه کنید.

اساتید ما در کلاس ها نسبت به معرفی تجهیزات مورد نیاز شما، شناخت برندها، نکات قوت و ضعف آنها اقدام می کنند و بقیه موارد به اختیار خودتان است.

پیشنهاد جذاب

ما اعتقاد داریم آموزش یک ارتباط مؤثر بین زیباجو و آکادمی است. زیباجو باید به آکادمی اعتماد کند، و بتواند با فن بیان، و نوع آموزش استاد ارتباط برقرار کند، بنابراین ما شما را دعوت می کنیم در سمینار رایگان میکاپ ثبت نام کنید. در این سمینار ما آموزش عملی را به شما رایگان آموزش می دهیم و شما هم به یک جمع بندی کامل از لاینی را انتخاب می کنید می رسید.

این هدیه ما به شماست تا بتوانید برای شغل آینده خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

به خانواده آکادمی زن ایرانی خوش آمدید.