Your Cart

لیفت مژه

مژه یکی از اجزای مهم صورت است که در زیبایی چشمان ما تأثیر بسیاری دارد.
علاوه بر این وجود مژه برای سلامت چشم ضروری است. مژه ها در افراد مختلف بسته به شرایط ژنتیکی بدن فرق می کند. کم پشتی و پرپشتی، کم رنگی و پررنگی و ضخامت و استایل که هر کدام از این موارد در زیبایی چشم نقش دارند. مژه ها نیز مانند مو و ابرو عمر مشخصی دارند و دائم در حال رشد هستند.

چرخه کامل رشد مژه بین 60 تا 90 روز است، روزانه بین 2 تا 5 مژه از هر چشم می افتد یعنی در یک هفته 21 مژه در دو هفته 42 مژه در سه هفته 63 مژه می افتد.
برای همین است که بعد از انجام اکستنشن مژه ها بعد از سه هفته نیاز به ترمیم پیدا می کنند.

مژه ها هم مثل سایر اجزای بدن نیاز به مراقبت و تقویت دارند، برای اینکه مژه های خوبی داشته باشیم باید هر روز آنها را براش بزنیم و بشوریم. شانه زدن مژه ها باعث خون رسانی به ریشه مژه ها می شود.


استفاده از ریمل خوب نیز یکی از نکات مهم است. خانم ها برای ینکه زیبایی چشمان خود را چند برابر کنند می توانند کاشت مژه یا اکستنشن مژه انجام دهند یا از ریمل های خوب استفاده کنند یا اینکه از لیفت و لمینت مژه استفاده کند اگر قرار است اکستنشن مژه انجام دهیم حتماً به یک مرکز اکستنشن معتبر مراجعه کنیم که به صورت اصولی این کار را برای ما انجام دهد. اگر مژه های بلند ولی بی حالتی دارید می توانید از لیفت و لمینت مژه برای زیباتر شدن کمک بگیرند.

لیفت مژه یک گزینه خوب برای پرپشتی و تقویت مژه با مواد طبیعی است. در واقع لیفت مژه یعنی فر کردن و حالت دار کردن مزه و رنگ کردن با مواد مناسب است.
در این روش چون مژه ها از پایه فر می شوند باعث می شود که مژه ها بلندتر به نظر برسند که این کار برای همه خانم ها مناسب است حتی خانم های باردار.

شیمیایی نبودن این روش از مزیت های لیفت است و هیچ عوارضی مثل خشک شدن و ریزش مژه به همراه ندارد. ماندگاریی لیفت مژه حدود 2 تا 3 ماه می باشد که در طول این مدت مانند روش های دیگرنیازی به ترمیم ندارید.

مژه یکی از لاین های بسیار پردرآمد زیبایی است. برای آشنایی با سرفصل ها و نحوه ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

ویژگی های تحصیل در آکادمی زن ایرانی را مطالعه کنید و سپس با اطمینان به خانواده بزرگ ما بپیوندید.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *