Your Cart

ممنوعیت آرایش دائمی برای چه کسانی است؟

زنان باردار یا شیرده:

از آنجایی که بدن تغییرات هورمونی را پشت سر می‌گذارد بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است. پوست شما ممکن است تغییر کند و دچار مشکلاتی شود.

افرادی که باطری قلب یا مشکلات عمده قلبی دارند:

هنگام انجام آرایش دائمی از اپی نفرین به عنوان یک عامل بی حس کننده استفاده می‌شود که می‌تواند ضربان قلب شما را افزایش دهد و ممکن است باعث ایجاد دیس ریتمی شود.

 افراد مبتلا به عفونت‌های ویروسی:

خطر ابتلا به عفونت در افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند بیشتر است.

 افراد به بیماری پوستی مبتلا هستند:

اگزما، درماتیت، روزاسه، پسوریازیس یا هر یک از این بیماری‌های پوستی ممکن است سطح و بافت پوست را به خطر بیندازند. رویه‌ای که روی پوست با این نوع شرایط انجام می‌شود ممکن است نتایج بدی داشته باشد.

افرادی که به فلز و رنگ حساسیت دارند:

مراکز زیبایی از سوزن‌ها و رنگدانه‌های کوچکی استفاده می‌کنند که می‌تواند حاوی مقداری فلز و رنگ باشد و افراد ممکن است آلرژي داشته باشند.

– افراد مستعد ابتلا به کلوئید می‌باشند:

از آنجایی که آرایش دائمی پوست را سوراخ می‌کند همیشه این خطر برای افرادی که مستعد کلوئید هستند وجود دارد که با ایجاد ترس از کلوئید بهبود پیدا کنند.

چه افرادی واجد شرایط استفاده از آرایش دائمی هستند؟

– افرادی که به لیدوکائین یا اپی نفرین حساسیت دارند:

بیشترین استفاده از داروی بی حسی لیدوکائین و اپی نفرین است بنابراین اگر به آن حساسیت دارید از انجام آرایش دائمی دوری کنید.

خوب برای آرایش دایم خوب و ماندگاری بالا یک راه بیشتر ندارید، در کنار مراقبت هایی که توضیح دادیم، باید کار خود را به متخصص بدهید، متخصصین فارغ التحصیل از آکادمی زن ایرانی در دوره های میکروبلیدینگ با اصول علمی و عملی کامل آموزش می بینند و کاری تضمین شده به شما ارایه می دهند.

برای مطالعه بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *